Siūlome įvairias reklamos gamybos paslaugas. Spaudos ant gaminių uždėjimo būdus. Vykdome ir vienetinius užsakymus.

Spaudos būdai:


TERMO SPAUDA

Ant poliuretaninės plėvelės esantis paveikslėlis, logotipas ar užrašas yra išpjaunamas specialiu įrenginiu – ploteriu. Šiluminio preso pagalba apruoštas ruošinys yra perkeliamas ant tekstilės. Taip gaunate unikalaus dizaino ilgaamžiškumu pasižymintį produktą.

Ši technologija dažniausiai taikoma norint perkelti norimus paveikslėlius, užrašus, logotipus ar kitus ženklus ar norimo objekto.


SUBLIMACIJA

Aukštos kokybės paveikslėlių, atvaizdų ar užrašų perkėlimas ant norimo paviršiaus yra realizuojamas naudojant sublimacinę spaudą. Spaudintuvo su sublimaciniais dažais dėka ant sublimacinio popieriaus yra atspausdinamas norimas objektas, kuris po to,  palaikant tam tikrą slėgį bei temperatūrą, yra perkeliamas ant norimos medžiagos paviršiaus. Šio proceso metu paviršiuje, ant kurio perkialamas vaizdas, atveriamos poros, į kurių vidų patenka sublimaciniai dažai. Vėstant poros užsidaro. Dėl šios priežasties ši technologija yra ilgaamžiška ir itin patikima.


PLOTERIAVIMAS, LIPDUKŲ GAMYBA

Lipnios plėvelės pjaustymas. Galima realizuoti plačiaformačius objektus. Prietaiso plotis 1780 mm.

Unikalūs lipdukai gali būti klijuojami ant įvairių paviršių: medžio, plastiko, metalo, stiklo.


LOGOTIPŲ SIUVINĖJIMAS

Siuvinėjame kokybiškai kompiuterinėmis siuvinėjimo mašinomis, galime išgauti iki 12 spalvų logotipus, emblemas, tekstus, vaizdus, kitus elementus.

Siuvinėti atvaizdai yra ypač patvarūs ir ilgaamžiai. Taip pat itin ilgai išlaiko savo pradinę išvaizdą.


LAZERINIS PJOVIMAS, GRAVIRAVIMAS

Graviravimui ir pjovimui lazeriu naudojame aukštos kokybės, galingą įrangą. Graviravimas/pjovimas lazeriu pasižymi kokybiškumu ir ilgaamžiškumu, graviruoti/pjauti elementai, detalės yra labai aiškios, tikslios, vientisos.

Mūsų turimos lazerinio graviravimo/pjovimo staklės suteikia galimybę graviruoti sudėtingus atvaizdus ar pjauti storas ir labai mažas detales iš įvairių medžiagų.  Lazerinio graviravimo/pjovimo procesas pilnai automatizuotas, todėl išvengiama klaidų, defektų bei neatitikimų. Užsakymai atliekami greitai ir kokybiškai.


ŠILKOGRAFIJA

Šilkografija tai toks spaudos būdas, kai dažai trafaretų pagalba užnešami ant norimų įvairių paviršių ir medžiagų. Šilkografija tinka spaudai ant popieriaus, medžio, plastiko, audinio, keramikos, stiklo, metalo ir t.t.

Šios rūšies spauda yra atspari atmosferos poveikiui, todėl produktus galima naudoti lauko sąlygomis. Šilkografijos būdu išgaunami relijefiniai paviršiai. Gaminant didelį kiekį marškinėlių, kitų tekstilės ir ne tik gaminių, tai vienas ekonomiškiausių gamybos būdų.


TAMPOGRAFIJA

Tai vienas iš populiariausių spaudos būdų gaminant verslo dovanas su įmonių logotipais ir pan. Tampografijos būdu smulkūs ir ne tik logotipai, elementai pernešami ant tušinukų, puodelių, USB ir ant kitų populiarių verslo dovanų paviršių. Tampografijos būdu pernešti vaizdai yra ryškūs ir ilgaamžiai.